Corporació municipal

El PP

PARTIT POPULAR

Estefanía-Gonzalvo

ESTEFANÍA GONZALVO GUIRADO

Batlessa

Àrees d'Hisenda, Intervenció, Tresoreria, Recaptació, Contractació i Cadastre

  • Correu electrònic: egonzalvo@andratx.cat

Jaume-Porsell

JAUME PORSELL ALEMANY

Tercer Tinent de Batlia

Regidor delegat de Personal, Servei d'Atenció al Ciutadà (SAC), Policia Local i Seguretat Ciutadana

  • Correu electrònic: jporsell@andratx.cat 

Magdalena-Pujol

MAGDALENA JUAN PUJOL

Cinquena Tinent de Batlia

Regidora delegada d'Educació, Gent Gran, Informàtica, Sanitat i Serveis Comunitaris

  • Correu electrònic: mjuan@andratx.cat 

juan_forteza

JOAN FORTEZA BOSCH

Regidor delegat d'Esports, Mercats, Fires i Festes

  • Correu electrònic: jforteza@andratx.cat

dols-juana

JUANA DOLS PONS

Regidora delegada de Turisme, Comerç, Promoció Econòmica, Cultura, Transport i Ocupació de Vía Pública

  • Correu electrònic: jdols@andratx.cat

El Pi

EL PI - PROPOSTA PER LES ILLES BALEARS

Llorenç_Suau

LLORENÇ SUAU SIMÓ

Primer Tinent de Batlia

Regidor delegat de Medi Ambient, Protecció Civil i Bombers, Mon Rural i Camins Rurals

  • Correu electrònic: llsuau@andratx.cat 

Katia_Rou

KATIA F. L. ROUARCH

Regidora delegada de Patrimoni, Inventari de Bens i Serveis Municipals, Estadística, Arxiu, Vies i Obres i Il·luminació.

  • Correu electrònic: krouarch@andratx.cat

castell-xisca

FRANCISCA CASTELL TOMÀS

Quarta Tinent de Batlia

Regidora delegada de Serveis Socials, Joventut i Parcs Infantils

  • Correu electrònic: xcastell@andratx.cat 

Ciutadans

CIUDADANOS

Ángel-Hoyos

ÁNGEL HOYOS VICH

Segon Tinent de Batlia

Regidor delegat d'Urbanisme i Llicències d'Activitats

  • Correu electrònic: ahoyos@andratx.cat

PSOE

PARTIT SOCIALISTA

Antoni-Mir

ANTONI MIR SALVÀ

Regidor

  • Correu electrònic: amir@andratx.cat

Margarita-Jofre

MARGARITA ESTEVA JOFRE

Regidora

  • Correu electrònic: mesteva@andratx.cat

Abilio-Garcia

ABILIO GARCÍA SÁNCHEZ

Regidor

  • Correu electrònic: agarcia@andratx.cat

Antoni-Bordoy

ANTONI BORDOY ESCUDERO

Regidor

  • Correu electrònic: abordoy@andratx.cat

 


Més

MÉS PER ANDRATX

Ruth-Mateu-Vinent

RUTH MATEU VINENT

Regidora

  • Correu electrònic: rmateu@andratx.cat

Bartomeu-Bosch-Estava

TOMEU BOSCH ESTEVA

Regidor

  • Correu electrònic: tbosch@andratx.cat

Gracce-Bolanos-Barrero

GRACCE CAROLINA BOLAÑOS BARRERO

Regidora

  • Correu electrònic: gcbolanos@andratx.cat

Unides Podem

UNIDES PODEM

Ana-Maria-Porcel

ANA MARÍA PORCEL VERA

Regidora

  • Correu electrònic: amporcel@andratx.cat

Source URL: https://andratx.cat/corporacio-municipal