18 °C

Corporació municipal

Més

MÉS PER ANDRATX

Joan-Manera

JOAN MANERA JAUME

Batle

Regidor de l'Àrea de Policia i Seguretat Ciutadana, Hisenda, Contractació, Planejament Urbanístic i Cadastre

  • Correu electrònic: jmanera@andratx.cat

Bartomeu-Bosch-Estava

TOMEU BOSCH ESTEVA

Regidor de l'Àrea de Turisme, Serveis Comunitaris i Urbans, Sanitat i Transport

  • Correu electrònic: tbosch@andratx.cat

Ruth-Mateu-Vinent

RUTH MATEU VINENT

Regidora de l'Àrea de Cultura, Participació Ciutadana i Memòria Democràtica

  • Correu electrònic: rmateu@andratx.cat

El Pi

EL PI - PROPOSTA PER LES ILLES BALEARS

Katia_Rou

KATIA F. L. ROUARCH

Primera tinent de batle.

Regidora de l'Àrea de Patrimoni Històric i Cultural, Vies i Obres, Il·luminació Pública, Camins Rurals; Inventari de Bens i Serveis Municipals; Estadística i Arxius Municipals

  • Correu electrònic: krouarch@andratx.cat

Llorenç_Suau

LLORENÇ SUAU SIMÓ

Regidor de l'Àrea de Medi Ambient; Projectes Urbanístics, Món Rural i Protecció Civil

  • Correu electrònic: llsuau@andratx.cat 

castell-xisca

FRANCISCA CASTELL TOMÀS

Tercera tinent de batle

Regidora de l'Àrea de Serveis Socials, Igualtat, Joventut i Parcs infantils

  • Correu electrònic: xcastell@andratx.cat 

PSOE

PARTIT SOCIALISTA

Antoni-Mir

ANTONI MIR SALVÀ

Segon tinent de batle

Regidor de l'Àrea d'Urbanisme i Llicències d'Activitats.

  • Correu electrònic: amir@andratx.cat

Margarita-Jofre

MARGARITA ESTEVA JOFRE

Regidora de l'Àrea d'Educació, Personal i Servei d'Atenció al Ciutadania (SAC)

  • Correu electrònic: mesteva@andratx.cat

Abilio-Garcia

ABILIO GARCÍA SÁNCHEZ

Regidor de l'Àrea d'Esports i Festes

  • Correu electrònic: agarcia@andratx.cat

Antoni-Bordoy

ANTONI BORDOY ESCUDERO

Regidor de l'Àrea de Promoció Econòmica, Comerç, Fires i Mercats i Informàtica.

  • Correu electrònic: abordoy@andratx.cat

 


El PP

PARTIT POPULAR

Estefanía-Gonzalvo

ESTEFANÍA GONZALVO GUIRADO

Regidora

  • Correu electrònic: egonzalvo@andratx.cat

Jaume-Porsell

JAUME PORSELL ALEMANY

Regidor

  • Correu electrònic: jporsell@andratx.cat 

Magdalena-Pujol

MAGDALENA JUAN PUJOL

Regidora

  • Correu electrònic: mpujol@andratx.cat 

juan_forteza

JOAN FORTEZA BOSCH

Regidor

  • Correu electrònic: jforteza@andratx.cat

dols-juana

JUANA DOLS PONS

Regidora

  • Correu electrònic: jdols@andratx.cat

Unides Podem

UNIDES PODEM

Ana-Maria-Porcel

ANA MARÍA PORCEL VERA

Regidora

  • Correu electrònic: amporcel@andratx.cat

Ciutadans

CIUDADANOS

Ángel-Hoyos

ÁNGEL HOYOS VICH

Regidor

  • Correu electrònic: ahoyos@andratx.cat